טבעות יהלומים

->טבעות יהלומים

מבחר טבעות יהלום במחירים ללא תחרות

טבעות יהלומים הינן ללא ספק טבעות נוצצות ויפות מאין כמותן. אנו, ב-THJ תכשיטי יהלומים, דואגים לספק לכם את היהלומים הנקיים, הצלולים והמרשימים ביותר. היהלומים משובצים על טבעות מרהיבות בשלל עיצובים (קלאסיים, מודרניים, צעירים, חצופים, יוקרתיים ועוד). מלבד טבעות אירוסין  אנו מציעים קולקציה מרשימה של טבעות יהלומים אשר יכולות להיות משולבות עם אבנים יקרות נוספות, מספר יהלומים קטנים לצד היהלום הראשי, זהב במספר גוונים ועוד.

לפניכם קטלוג טבעות היהלומים המוצעות למכירה באתר.

תוכלו לסנן את רשימת הטבעות בהתאם לטעמכם ועל בסיס קטגוריות טבעות היהלומים שלמעלה. כפי שניתן לראות, היהלומים נבדלים זה מזה ברמת הגימור, הגודל (הקראט), האיכות והסוג (לדוגמא, באתר ישנה קולקציה מרשימה של טבעות יהלום שחור). שיבוץ היהלומים על תכשיטים מעוצבים של THJ יהלומים נעשה במיומנות ומקצועיות, ומדובר באמנות אשר עוברת תחת ידינו מזה עשרות שנים. כמו כן, אנו קשובים לרצון הלקוח ונשמח לשנות ולעצב את הטבעת ו/או היהלום בהתאם לבקשות מיוחדות. במסגרת התכשיטים המעוצבים שלנו תוכלו לרכוש גם מגוון טבעות יהלום לגבר.

טבעות יהלומים מהווים מקור לאושר רב במיוחד עבור המין היפה – הנשים. גבר שמעניק טבעת יהלום לאשתו או לחברתו  יזכה בנקודות רבות עמה. משמעות הענקתטבעת יהלומים הינו דבר משמעותי ביותר מבחינת הגבר מבחינת כוונות. גבר שאוהב את חברתו או אשתו יעניק לה טבעת יהלום והיא תדע שמבחינתו היא היהלום שבכתר שלו. רווקים רבים שרק החלו מערכות יחסים עם בחורה שיעניקו טבעת יהלומים תגלה לבחורה כמה אותו בחור אוהב אותה. ככל שהיהלום גדול יותר כך היא תדע כמה גדולה אהבתו אליה.

טבעת יהלום כסמל לאהבה

חברת THJ יוצרים עבורכם טבעת יהלום באהבה רבה ואהבה זו מסמלת את מה שאתם מרגישים כשאתם מעניקים טבעת יהלום אחד לשנייה. טבעת יהלום מהווה מזה מאות שנים יוקרה ואת העונדים אותה ליוקרתיים. טבעת יהלום הופכת כל אדם לייחודי ומיוחד. נשים אוהבות טבעת יהלום לא רק בגלל שזה הופך אותן לגברות, אלא כי הן מרגישות אהובות. טבעת יהלום מביאה חום ואהבה עבור כל אישה, גם אם היא לבדה. מי שתקנה טבעת יהלום לעצמה לא תצטרך טבעת יהלום מאף אחד, ומי שבעלה קנה לה טבעת יהלום תדע מה היא שווה לו  – הרי הדבר היקר מכל זה יהלום ועבור הבעל זו האישה.